Firma FRIENDS współpracuje z naszą firmą od dnia 1 czerwca 2016 roku prowadząc indywidualne kursy języka angielskiego dla ponad 80 pracowników kadry zarządzającej oraz 18 grup pracowników różnych działów i specjalizacji. Zakres kursów obejmuje naukę na różnych poziomach zaawansowania ze szczególnym naciskiem na rozwój umiejętności komunikacji w środowisku biznesowym. Prowadzone szkolenia językowe dzięki zastosowaniu wnikliwej analizy potrzeb w pełni dostosowane są do oczekiwań firmy oraz każdego z uczestników. Uczestnicy kursów bardzo wysoko oceniają zarówno wartość merytoryczną i metodyczną szkoleń jak i osobiste zaangażowanie lektorów. Możemy śmiało polecić firmę FRIENDS jako profesjonalnego partnera w realizacji szkoleń językowych na wszystkich poziomach.


ŻABKA POLSKA Sp. z o.o.Od roku 2008 współpracujemy z firmą FRIENDS uczestnicząc w zajęciach języka angielskiego w ramach kursów grupowych oraz indywidualnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu organizacji szkoleń językowych dla pracowników różnych działów oraz kadry menedżerskiej. Firma zapewnia również nadzór metodyczny, przeprowadzając audyty językowe oraz rejestrując regularnie postępy uczestników. Na podstawie ponad 10-letniej współpracy stwierdzamy, że firma FRIENDS w pełni zasługuje na rekomendacje.


INEA S.A.Ponad 3-letnia współpraca z firmą FRIENDS w ramach kursów języka angielskiego w firmie INEA przyniosła szybkie efekty. Nacisk na konwersacje oraz aktywną komunikację z wykorzystaniem słownictwa branżowego dały mi solidne podstawy do dalszego praktycznego zastosowania języka angielskiego w zakresie handlu zagranicznego i negocjacji biznesowych.


Marek Kubiszyn, Dyrektor Zarządzający, Rynek Hurtowy INEA S.A.Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firmą FRIENDS reprezentowaną przez Panią Agatę Kasprzak. Forma zajęć uwzględnia moje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Zajęcia językowe są bardzo urozmaicone i obejmują swoim zakresem zarówno język biznesowy jaki i wykorzystywany w codziennej komunikacji. Pani Agata jest osobą kompetentną oraz bardzo zaangażowaną, zawsze mogę liczyć na jej wsparcie podczas przygotowywania się do licznych spotkań biznesowych a tym samym prezentacji w języku angielskim. Zajęcia językowe w znaczącym stopniu wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności.


Maciej Piechociński, Dyrektor Sprzedaży INEA S.A.W 2018 roku rozpoczęliśmy naukę języka angielskiego z Firmą FRIENDS. Prowadzone zajęcia wyróżniają się kreatywnym podejściem i w najwyższym stopniu angażują każdego z uczestników. Bardzo wysoki poziom merytoryczny, międzynarodowe doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, pasja w nauczaniu oraz kursy dostosowane w pełni do naszych potrzeb rozwojowych silnie wyróżniają firmę FRIENDS na rynku usług szkoleniowych.


SANTANDER BANK POLSKA S.A.Od 2011 roku firma FRIENDS organizuje szkolenia z języka angielskiego dla naszego centrum. Zajęcia są bardzo ciekawe, zróżnicowane oraz dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb – terminologia branżowa, pomoc w przygotowaniu wystąpień konferencyjnych oraz pisaniu publikacji.


OCU SERVICE s.j.Dziękujemy firmie FRIENDS za organizację cyklu szkoleń językowych dla kadry zarządzającej w 2010-2011. Szkolenia podzielone były tematycznie i miały na celu naukę praktycznego wykorzystania języka branżowego w rozmowach z kontrahentami zagranicznymi oraz poszerzenie naszych kompetencji w komunikacji biznesowej. Prowadzący native speakerzy z USA i Australii zaproponowali bardzo aktywną, zadaniowo-konwersacyjną formułę spotkań oraz przekazali wiele ciekawostek kulturowych.


Ferrodo Sp. z o.o.Nasza współpraca z trenerami z firmy FRIENDS została nawiązana w 2008 roku i jest z nieprzerwanie kontynuowana do dnia dzisiejszego. Szkolenia obejmują kursy grupowe dla naszych pracowników na wszystkich poziomach zaawansowania, zajęcia indywidualne dla kadry menedżerskiej oraz stały monitoring efektów. Możemy zaświadczyć, iż firma FRIENDS jest partnerem solidnym i godnym polecenia innym firmom chcącym kształcić swoich pracowników w zakresie języka obcego.


HFC SYSTEMS Sp. z o.o.Nawiązana w 2008r. współpraca z firmą FRIENDS skutkuje obecnie możliwością swobodnej konwersacji w języku angielskim, jak również znajomością pojęć języka biznesowego. Wiedza była przekazywana podczas zajęć prowadzonych bezstresowo, aczkolwiek w sposób mobilizujący i zachęcający do nauki. Jednocześnie chciałam podkreślić elastyczność, otwartość i rzetelność w podejściu do naszej współpracy, co pozwoliło na zbudowanie zaufania i dostosowanie nauki do moich potrzeb.


Violetta Józefczyk, Kierownik Biura Strategii i Obsługi Zarządu ENEA CENTRUM Sp. z o.o.Od roku 2015 uczestniczę w szkoleniu językowym zorganizowanym przez firmę FRIENDS w ramach zajęć indywidualnych języka angielskiego. Program zajęć jest zawsze doskonale przygotowany i dopasowany do moich potrzeb. Nauka daje mi dużo satysfakcji i motywuje do samodzielnej pracy.


Damian Nowicki, Dyrektor Marki, SEAT Centrum PoznańOd roku 2014 Firma FRIENDS organizuje dla nas kursy grupowe oraz indywidualne języka angielskiego. Profesjonalizm w prowadzeniu zajęć, nowoczesne materiały dydaktyczne oraz osobiste zaangażowanie lektorów sprawiają, że nauka języka angielskiego jest efektywna i satysfakcjonująca


BENUS Sp. z o.o.Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z firmą FRIENDS, która prowadziła szkolenia językowe w naszej firmie w okresie od 2006 – 2011 roku. Zajęcia dla grup pracowników z różnych działów i specjalizacji były w pełni profesjonalne, prowadzone w sposób kreatywny oraz dynamiczny. Na uwagę zasługuje fakt, że w grupach na poziomie początkującym wiedza przekazywana była wyłącznie w języku angielskim w oparciu o ciekawe zadania. Nauka z FRIENDS to przede wszystkim przyjemność i gwarancja efektywności zajęć.


TRANSPOST S.A.Od 2008 roku uczestniczę w zajęciach firmowych zorganizowanych przez firmę FRIENDS. Jestem bardzo zadowolona. Zajęcia dostosowane są do potrzeb kursanta, duży nacisk kładzie się na wykorzystywanie języka w mowie co bardzo pomaga w przełamaniu barier używania języka w relacjach biznesowych. Różnorodność materiałów do nauki jest bardzo duża - obejmuje zadania dostosowane do indywidualnych zainteresowań i poziomu, co sprawia że nauka języka, to sama przyjemność.


Maja Bielawa, INEA S.A.Szkolenia prowadzone są nieszablonowo. Prowadząca przygotowuje w ciekawy sposób ćwiczenia, gry i zabawy, tak aby „zmusić” do myślenia, pomimo wczesnej pory zajęć. Na kursy prowadzone przez firmę FRIENDS uczęszczam regularnie od 2010 roku i jestem bardzo usatysfakcjonowany z osiągniętych postępów.


Mikołaj Niklaszewski, Ekspert ds. Usług Telefonicznych, INEA S.A.Do tej pory nie spotkałam się z takim elastycznym systemem prowadzenia zajęć. Lektorzy zawsze dostosowują się do tempa uczniów, tematyka zajęć jest dostosowana do zainteresowań i potrzeb. Przed lekcją na pocztę email przesyłane są materiały, z którymi dobrze jest się zapoznać aby można było aktywnie uczestniczyć w lekcji. Jestem bardzo zadowolona, z pewnością poleciłabym znajomym naukę w szkole językowej FRIENDS.


Ewa Bartkowiak, Programista Systemów IT, INEA S.A.

KONTAKT


Kursy in-company odbywają się w siedzibach firm.

​agatakasprzak@friends-school.pl

+48 511 824 9112016 © All rights reserved by FRIENDSschool